[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: damar  
Форум » Разговоры, сплетни » кто с чем к нам за чем, тот от того и того » Мовне питання в Україні
Мовне питання в Україні
Ваша думка про державну мову в Україні?
1. Державна мова має бути лише одна! [ 2 ] [33.33%]
2. Я за двомовність в Україні! [ 1 ] [16.67%]
3. Державною мовою повинна бути лише українська. [ 3 ] [50.00%]
4. Державною мовою в Україні має бути російська, бо нею більшість спілкується. [ 0 ] [0.00%]
5. Та розмовляйте як завгодно, аби людьми залишались. [ 1 ] [16.67%]
6. Мені все одно, яка мова в Україні буде державною. [ 0 ] [0.00%]
Усього відповідей: 6
damarДата: Вівторок, 28.08.2007, 18:52 | Повідомлення # 16
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 1968
Нагороди: 1
Репутація: 7
Статус: Offline
Стаття 10 Конституції України: Державною мовою в Укпраїні є українська мова.
......
В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.

Тому, на мій погляд, двомовність в Україні не стільки культурна проблема, адже головний документ держави регулює це питання, а скільки політична спекуляція...


Каждый счастлив на столько, на сколько сам таковым себя считает
 
LiraДата: Вівторок, 25.09.2007, 22:19 | Повідомлення # 17
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
А я за двомовність, тому що вчилась я на російській мові і зараз мені важко користуватись українською, якщо доводиться, то все розумію,но повторить очень сложно, а запомнить ещё сложней)
 
damarДата: Вівторок, 25.09.2007, 22:24 | Повідомлення # 18
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 1968
Нагороди: 1
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (damar)
А я за двомовність, тому що вчилась я на російській мові і зараз мені важко користуватись українською, якщо доводиться, то все розумію,но повторить очень сложно, а запомнить ещё сложней)
так в Україні ж не обмежується російська мова.. спілкуватися нею можна... ніхто не забороняє... я сам більшою мірою російськомовна особистість, однак... вивчаю українську мову і за українську мову на теренах України, ніякою мірою не обмежуючи інші мови


Каждый счастлив на столько, на сколько сам таковым себя считает
 
DarthSatДата: Вівторок, 25.09.2007, 22:30 | Повідомлення # 19
Група: Видалені





але державною російську мову робити не слід......
 
LiraДата: Середа, 26.09.2007, 06:34 | Повідомлення # 20
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Я об этом никогда не задумывалась, пока не поступила в универ, вот сейчас мучаюсь, литература в основном на русском, а то, что на украинском не могу запомнить, а если пишу контрольную, то на переводе кошмар сколько времени теряется sad и ещё я не отвечаю за качество перевода biggrin .Это при том что я человек более-менее грамотный и в школе по украинскому у меня отлично было. Представляю что пишут некоторые в нашей группе, мне даже жаль преподов, которые это всё читают biggrin Так что я всё равно за "двомовність" и никто не переубедит меня в обратном.
 
DarthSatДата: Середа, 26.09.2007, 16:54 | Повідомлення # 21
Група: Видалені





Lira, только не говори что ты на филологическом biggrin
 
LiraДата: Середа, 26.09.2007, 19:39 | Повідомлення # 22
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (DarthSat)
Lira, только не говори что ты на филологическом
Да нет, бог миловал , на природничом biggrin , хотя по-моему хрен редьки не слаще angry
 
Ivan-IvanovДата: Середа, 26.09.2007, 20:10 | Повідомлення # 23
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 31
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Ніякого мовного питання не існує- всі повинні розмовляти англійською...Якщо ви бажаєте бути successful у цьому житті, ви мусите всі серйозні питання вирішувати англійською. Without any exception. Я сам ненавиджу такий стан речей, але це reality. Спасибі нашим батькам… Ненавиджу…
 
DarthSatДата: Четвер, 27.09.2007, 00:33 | Повідомлення # 24
Група: Видалені





Quote (Lira)
Да нет, бог миловал , на природничом biggrin , хотя по-моему хрен редьки не слаще angry

коллега)))) а на каком курсе?)
 
DarthSatДата: Четвер, 27.09.2007, 00:34 | Повідомлення # 25
Група: Видалені





Quote (Ivan-Ivanov)
Ніякого мовного питання не існує- всі повинні розмовляти англійською...Якщо ви бажаєте бути successful у цьому житті, ви мусите всі серйозні питання вирішувати англійською. Without any exception. Я сам ненавиджу такий стан речей, але це reality. Спасибі нашим батькам… Ненавиджу…

якщо прагнеш щось змінити на краще - прогинання під інших - не кращий вихід
 
LiraДата: Четвер, 27.09.2007, 06:18 | Повідомлення # 26
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (DarthSat)
коллега)))) а на каком курсе?)

Уважаемый коллега!я на третьем курсе(заочно)
 
DarthSatДата: Четвер, 27.09.2007, 06:28 | Повідомлення # 27
Група: Видалені





ясно)
 
lanaДата: Четвер, 27.09.2007, 07:55 | Повідомлення # 28
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 362
Нагороди: 1
Репутація: 11
Статус: Offline
Просто диву даєшся, наскільки вживився і вкорінився в нас ген залежності і плазування: та нам абиякою мовою говорити, писати, думати, аби не рідною! Гидко! І нічого плакатись і когось звинувачувати, починайте з себе!

Величайшая наша трагедия в том, что мы не знаем, что делать с жизнью
 
Ivan-IvanovДата: Четвер, 27.09.2007, 17:06 | Повідомлення # 29
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 31
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (lana)
Просто диву даєшся, наскільки вживився і вкорінився в нас ген залежності і плазування: та нам абиякою мовою говорити, писати, думати, аби не рідною! Гидко! І нічого плакатись і когось звинувачувати, починайте з себе!

Ми, мабуть, про різні речі балакаємо. Про яке плазування йде мова? Якщо я хочу бути успішним, отримувати нормальні гроші за свою роботу, не пов’язану з криміналом, в нинішніх умовах я повинен працювати тільки в іноземних компаніях. Весь менеджмент цих компаній розмовляє тільки англійською, робоча мова- англійська. У цьому мовному середовищі доводиться проводити 8- 10 годин на день.Вся документація, всі новітні розробки- все англійською. І що ти пропонуєш – я повинен спілкуватися українською з англомовними, щоб не плазувати? Такі реалії на сьогодні. Все до нас вже вирішено. Ми вже в системі и не фик выделываться- или оставайся маргиналом, или учи английский, если хочешь иметь зарплату хотя- бы пару тыщ бакарей в месяц
 
LiraДата: Четвер, 27.09.2007, 20:00 | Повідомлення # 30
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (lana)
Просто диву даєшся, наскільки вживився і вкорінився в нас ген залежності і плазування: та нам абиякою мовою говорити, писати, думати, аби не рідною! Гидко! І нічого плакатись і когось звинувачувати, починайте з себе!
А я считаю, что "плазування"(не могу найти этому слову точного перевода)это слепое подражание кому- то или чему-то.Вот модно у нас стало после провозглашения независимости говорить на украинском, да и власти так захотелось, не считаясь с тем, что 50% населения разговаривает на русском и теперь многие отстаивают один украинский государственный язык, не замечая, что это тоже "плазування".А в итоге когда люди , говорящие с детства на русском, пытаются переходить на украинский получается ужасный суржик на словах и кошмарная безграмотность на бумаге.И потом, как же свобода слова?
 
Форум » Разговоры, сплетни » кто с чем к нам за чем, тот от того и того » Мовне питання в Україні
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: