[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: damar, lana  
Форум » Образование в Украине » Образование в Украине: мифы и реальность » А ви любите вчитися?
А ви любите вчитися?
Чи подобається вам учитися?
1. Так, дуже подобається. [ 0 ] [0.00%]
2. Коли як, під настрій. [ 5 ] [71.43%]
3. Та не те, щоб дуже, але коли припече... [ 1 ] [14.29%]
4. Ні, не подобається. [ 1 ] [14.29%]
5. А навіщо це? І так їсти дають. [ 0 ] [0.00%]
Усього відповідей: 7
lanaДата: П`ятниця, 10.08.2007, 17:27 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 362
Нагороди: 1
Репутація: 11
Статус: Offline
Вчитися завжди важко. Чого б це не стосувалося. Особливо, якщо хочеш не просто послухати, а стати профі в якійсь галузі. Або маєш певну мету, до якої наполегливо йдеш. Ви іншої думки?
Можливо, вчитися взагалі не варто, бо це тільки трата часу, нервів та зусиль, а перспектив - нуль?


Величайшая наша трагедия в том, что мы не знаем, что делать с жизнью
 
DarthSatДата: Субота, 25.08.2007, 15:27 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





Вчитися перш за все треба для себе,щоб отримати максимум знань,які стануть в пригоді в подальшому житті. Не можу сказати, що мені подобаєтся вчитися, але я розумію, що це необхідно, щоб стати гарним спеціалістом)
 
lanaДата: Субота, 25.08.2007, 16:17 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 362
Нагороди: 1
Репутація: 11
Статус: Offline
Адже не може бути, щоб ситуація в країні не змінилася на краще і попит був не на зв"язки і знайомства, а на гарних спеціалістів!

Величайшая наша трагедия в том, что мы не знаем, что делать с жизнью
 
DarthSatДата: Субота, 25.08.2007, 16:21 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Для цього треба, щоб молодь була свідомою і розуміла всю важливість знань,які вони отримують в навчальних закладах.
 
damarДата: Понеділок, 27.08.2007, 18:39 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 1968
Нагороди: 1
Репутація: 7
Статус: Offline
Учиться! Учиться! и ещё раз учиться !!!!!

Каждый счастлив на столько, на сколько сам таковым себя считает
 
ПасторДата: Неділя, 16.09.2007, 11:52 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
хм. а якщо розумієш що тобі ті знання нафіг не потрібні? і казки про те що знання за плечима не носити ні фіга не правдиві. носити може і не треба та час на їх здобуття вбиваєш! а навіщо??? це що потипу наркоманії? вчення заради вчення? от наприклад знання того як катувати? знання ж! а воно мені треба? ні ну звісно може буть так що знадобиться...)
Вчімо всі квантову фізику! а вдруг?


я не злой я просто агрессивно настроенный
 
damarДата: Неділя, 16.09.2007, 12:30 | Повідомлення # 7
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 1968
Нагороди: 1
Репутація: 7
Статус: Offline
звичайно, зрозуміло, що не всі знання потрібні. мені не все подобається, я знаю майже на 100 % що величезна частина з того, що я вивчаю "для загального розвитку" мені взагалі ніколи не знадобиться. Але те, що треба. звичайно вчити, вчити і ще раз вчити. а тупо все підряд читати і сприймати "зомбуючі" вислови і псевдознання - це тупість.. навпаки починаєш інколи деградувати, як на мене.
якщо буде бажання щось почитати інше - я і так почитаю.. не буде, то навіщо примушувати ? воно мені нафіг не треба !
але ж треба...ну треба..так треба.. завтра все одно того не згадаю.. часу шкода витраченого


Каждый счастлив на столько, на сколько сам таковым себя считает
 
LunaticДата: Четвер, 20.09.2007, 23:47 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
коли як)

ээээ... не знаю, что написать....
 
lanaДата: Понеділок, 24.09.2007, 21:57 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 362
Нагороди: 1
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Пастор)
хм. а якщо розумієш що тобі ті знання нафіг не потрібні? і казки про те що знання за плечима не носити ні фіга не правдиві. носити може і не треба та час на їх здобуття вбиваєш! а навіщо??? це що потипу наркоманії? вчення заради вчення? от наприклад знання того як катувати? знання ж! а воно мені треба? ні ну звісно може буть так що знадобиться...)
Вчімо всі квантову фізику! а вдруг?

Та воно то так...Аби ж у нас ще й розуміння те було (ну, що тобі потрібно, а що ні). А то в більшості випадків складається таке враження, що основній масі "учащихся" абсолютно все одно, що вчити і чи взагалі щось вчити...


Величайшая наша трагедия в том, что мы не знаем, что делать с жизнью
 
damarДата: Понеділок, 08.10.2007, 09:07 | Повідомлення # 10
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 1968
Нагороди: 1
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (lana)
Та воно то так...Аби ж у нас ще й розуміння те було (ну, що тобі потрібно, а що ні). А то в більшості випадків складається таке враження, що основній масі "учащихся" абсолютно все одно, що вчити і чи взагалі щось вчити...

бо немає токо компонента навчання. який ми називаємо мотивацією. Хоч і вважається, що студенти вже самостійні і в них вироблена самоорганізація, самомотивація, але треба ще сильні зовнішні протиріччя.
Бо я сам інколи не розумію. навіщо мені значна частина певного навчального матеріалу, ну НЕ ДОВЕЛИ МЕНІ потрібність цих знань..


Каждый счастлив на столько, на сколько сам таковым себя считает


Повідомлення відредагував damar - Понеділок, 08.10.2007, 09:07
 
БориславДата: Середа, 01.06.2011, 09:28 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Очень люблю. В мире, где столько непознанного, грех не учиться!
 
Форум » Образование в Украине » Образование в Украине: мифы и реальность » А ви любите вчитися?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: